Yeniköy Thermal Power Plant

Yeniköy Thermal Power Plant

Yeniköy Kemerköy Termik Santralleri, 18.04.2014 tarihinde gerçekleştirilen özelleştirme ihalesi sonrasında IC Enerji-LİMAK Enerji tarafından 23 Aralık 2014 tarihi itibarıyla işletilmek üzere devralındı.

Our News

WHY IC ENERGY-LIMAK ENERGY

İçinde bulunduğumuz Ege bölgesi başta olmak üzere ülkemizin her yerinde kültürden eğitime, tarımdan sanayiye kadar her türlü alanda çeşitli kurum, kuruluş ve sivil toplum örgütleri ile işbirliği içerisinde pek çok sosyal sorumluluk projesi yürütmek ve bu projeler aracılığı ile toplumsal yaşamın gelişmesine katkıda bulunmaya ana odağımız olarak göreceğiz.
Yeniköy Kemerköy Elektrik Üretim ve Ticaret Anonim Şirketi (“Şirket”) olarak kişisel verilerinizin güvenliğinin sağlanmasına son derece önem vermekteyiz. Bu kapsamda 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVK Kanunu”) uyarınca kişisel verilerinizin işlenmesi ve üçüncü kişilere aktarılması süreçlerinde, kişisel verilerinizin hukuka aykırı olarak işlenmesini ve kişisel verilerinize hukuka aykırı olarak erişilmesini önlemek ve kişisel verilerinizin muhafazasını sağlamak için uygun güvenlik düzeyini sağlamak adına gerekli tedbirleri almaktayız.
18.04.2014 tarihidde gerçekleştirilen Yeniköy-Kemerköy termik santralleri özelleştirme ihalesini,2 milyar 671 milyon dolar ile en yüksek teklifi vererek IC Enerji Üretim ve Ticaret A.Ş. almıştır.
The tender of Yeniköy-Kemerköy Fossil Fuel Plants was completed on 18-04-2015