Yeniköy Kemerköy https://www.ykenerji.com.tr/ Yeniköy Kemerköy için yeni konu tr-TR info.ykenerji@ykenerji.com.tr Copyright 2021 YENİKÖY KEMERKÖY TERMİK SANTRALLERİ’NDE İNSAN HAYATINI VE DOĞAL YAŞAMI ÖNCELEYEREK ELEKTRİK ÜRETİYOR https://www.ykenerji.com.tr/haber/2021/01/yenikoy-kemerkoy-termik-santrallerinde-insan-hayatini-ve-dogal-yasami-onceleyerek-elektrik-uretiyor Muğla’nın Milas ilçesinde yer alan ve yürüttüğü madencilik faaliyeti ile bölge halkına 2 bin kişinin üzerinde istihdam sağlayan  Yeniköy Kemerköy Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş, 2020 yılında gerçekleştirdikleri faaliyetleri kamuoyu ile paylaştı.
 
Türkiye’nin elektrik ihtiyacının yaklaşık yüzde 5’ini karşılayan Yeniköy Kemerköy Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş. (YK Enerji) insana ve doğaya saygılı bir şekilde faaliyetlerini sürdürüyor.
 
YK Enerji’nin 2020 yılında yaptığı faaliyetler ile ilgili bir değerlendirme yapan Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mesut Serhat Dinç, elektrik üretiminde yerli ve milli kaynakların kullanınımının yanı sıra istihdam yaratılmasının da önemine değinerek, “Enerjiyi en fazla katma değeri yaratarak üretmek, ülkelerin gelişmişlik seviyesi açısından en önemli faktörlerden biridir. Dolayısıyla biz de şirket olarak yeraltı kaynaklarımızı en doğru şekilde ülke ekonomimize kazandırmak içini çaba sarf ediyoruz. 6 yıl önce, Yeniköy Kemerköy santrallerini devraldığımız ilk günden  bu yana insan hayatını ve doğayı ön plana alarak ve sürdürülebilir kalkınmaya öncelik vererek üretim yapıyoruz. Bu konudaki hassasiyetimizi her zaman sürdüreceğiz” ifadesini kullandı.
 
Yeniköy Kemerköy Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mesut Serhat  Dinç, 2020 yılında YK Enerji tarafından gerçekleştirilen faaliyetleri kamuoyu ile paylaştığı açıklamasında şunları kaydetti;
 
“YK Enerji olarak çevre izni, Karbon ISO 14064  ve Su Ayak İzi ISO 14046, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ile ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve Motor Yağı Değişim ve Tehlikeli Madde Faaliyet belgelerini almaya hak kazandık ve lisans başvurularımızı yaptık. Sıfır Atık Temel Seviye Belgesi’ni ülkemizde ilk hak eden kurumlardan biri  olduk. Bu yıl, Sıfır Atık Belgemizi bir üst seviyeye taşımak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ormanlık bir alandayız. Bu anlamda yaban hayatını da korumaya gayret gösteriyoruz. Ekolojik dengeyi sağlayan birçok can dostumuzla aynı sahayı paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Tüm çalışma arkadaşlarımız da bu konuda oldukça bilinçli davranıyor, gösterdikleri tutum ve örnek davranışlardan dolayı onlara da bu vesileyle  teşekkür ediyoruz.
 
YK Enerji olarak bizim için önemli olan bir diğer konu da faaliyette bulunduğumuz bölgeye ve topluma fayda sağlamak. Bu kapsamda yürüttüğümüz tüm sosyal sorumluluk projelerimizi, pandemi koşullarına uygun olarak devam ettiriyoruz. Amacımız; kolektif bir yaklaşımla bölgesel potansiyeli destekleyici güçlü üretim fırsatlarını tespit etmek ve  özellikle bölgedeki kadın ve gençler için istihdam ve gelir modeli ortaya koyarak örnek teşkil etmek.
 
2020 yılı içerisinde çevredeki köy okullarına kütüphane yapılmasını ve kütüphanesi olan okullara ise kitap temini sağladık. Bu yıl desteklerimizi artırarak devam ettireceğiz. Yine geçen yıl olduğu gibi çevre köy okullarımızda enerji sektörünün ve farklı meslek gruplarının tanıtımlarına, İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) konularında farkındalık artırıcı eğitimlerimize devam ediyoruz. Ayrıca yatırım ortaklarımız Limak & IC Holding Vakıfları tarafından verilen burslardan çevre köylerimizde okuyan dezavantajlı öğrencilerimizin faydalanmasını sağlıyoruz.
 
 
 
 
“Yeniköy Kemerköy Termik Santralleri 2020’de 400.000 fidan dikti”
 
2020 yılında gerçekleştirdiğimiz, çevresel ve toplumsal kalkınmaya yönelik çalışmalardan biri olarak Orman Genel Müdürlüğü ile ortaklarımız Limak & IC Holding arasında imzalanan “3 Yılda 1 Milyon Ağaçlandırma Sözleşmesi”  kapsamında 300 bin fidan dikimi kurumumuz adına gerçekleştirildi. Buna ilaveten, Kömür Üreticileri Derneği’nin yaptığı ağaçlandırma çalışmalarında 100.000  fidan dikimi yapılarak toplam 400.000 ağaç diktik.
 
“Niyetimiz zeytine sahip çıkmak”
 
Çalışmalarımız kapsamında zorunluluk gereği yerinden sökülen zeytin ağaçlarının, uygun görülen yerlere nakledilmesini çok önemsiyor ve bu konuda ciddi çalışmalar yapıyoruz. Niyetimiz zeytine sahip çıkmak ve sürdürülebilir tarıma destek olmak. Naklettiğimiz yüzlerce zeytin ağacından köylülerimiz ile elele vererek ürettiğimiz zeytinyağlarımızı gerek bölge halkı ile gerek çalışanlarımızla bedelsiz olarak paylaşıyoruz. Böylece hem sürdürülebilir tarımı destekliyor hem de bulunduğumuz topluma fayda sağlıyoruz.
 
“Kültürel mirasımız bizim için değerli”
 
Maden çalışma alanlarımızda İl Kültür Turizm Müdürlüğü, Milas Müze Müdürlüğü ve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi ile işbirliği halindeyiz. Kültürel mirasımız bizim için değerli ve mutlaka korunması gerektiğinin bilincindeyiz. Maden sahamızda çıkan  kalıntıların ilk bulunduğu günden bu yana, YK Enerji sponsorluğunda Milas Ören Arkeopark Alanı’na taşınmasını sağlıyoruz. Milas Ören Arkeopark Alanı, bünyesinde barındırdığı eserlerle birlikte tarihin tam 7 ayrı dönemine ışık tutar halde arkeologlarımız tarafından dizayn ediliyor. Böylesine önemli bir kültürel projeye katkı vermek bizler için gurur verici.
 
“Kemerköy’de rehabilitasyon çalışmaları aralıksız sürüyor”
 
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığımızın bizzat üstünde durduğu bir konu  olan termik santrallerde rehabilitasyon çalışmalarına 240 Milyon Euro yatırımla başladık ve yatırım planlamamızı büyük bir hassasiyetle gerçekleştiriyoruz. Uluslararasi iki büyük firma ile yaptığımız çalışmalar ile ilave 1200 kişi istihdam edildi. Halihazırda sahadaki görevleri kesintisiz devam ediyor. Diğer taraftan hassasiyet gösterdiğimiz bir diğer konu olarak; Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız tarafından emisyonlarımız 7/24 takip ediliyor. Devam eden rehabilitasyonlarla emisyonlarımızın azaltılması ve ülkemizin bu konudaki mevcut durumunun iyleştirilmesine katkı vermek de hedeflerimiz arasında yer alıyor.
 
“Çevre halkımız ile sürekli iletişim halindeyiz”
 
YK Enerji olarak; 25 çevre köy ile kamu kurum ve kuruluşları, yerel ve ulusal medya temsilcileri ile sürekli temas halindeyiz. Kendilerinden aldığımız tüm geri bildirimleri, talepleri ve önerileri büyük bir hassasiyetle değerlendiriyoruz. Bu kapsamda 2020 yılında aldığımız görüş ve talepler doğrultusunda yaptığımız birçok çalışma arasında;
 
•             Dereköy Mahallesi’nde yol genişletme ve ıslah çalışmaları yapılmıştır.
•             Bağdamları Mahallesi’nde  yolların iyileştirilmesi için kireçtaşı ocağımızdan elek altı malzeme verilmiştir.
•             Karacaağaç Mahallesi’nde yapılmakta olan etkinlik  alanının düzenlenmesi için iş makinesi ve dolgu
               malzemesi temini suretiyle katkıda bulunulmuştur.
•             İkizköy Karadam Mahallesi’nin yollarının iyileştirilmesi ve düzenlenmesi sağlanmıştır.
•             Sekköy Mahallesi’nin yollarının düzenlenmesi sağlanmıştır
•             Çamlıca Mahallesi yolu tesviye işi tamamlanmıştır.
•             Çökertme Mahallesi yol ıslahında ve yapılmakta olan içme suyu hattının kanallarının üzerinin        kapatılması işinde kullanılmak üzere kireçtaşı ocağımızdan elek altı malzeme verilmiştir.
•             İkizköy’de istimlak edilen mahallede yaşayanlardan maddi durumu iyi olmayanların taşınmalarına destek  olunmuştur. Ayrıca İkizköylülerin su sıkıntısı için MUSKİ ile görüşülerek çözüme katkı sağlanmıştır.
•             İstimlak edilen alanlarda bulunan zeytinliklerin sökülmesi ve yeni yerlerine dikilmesi konusunda destek olunmuştur.
•             Madencilik faaliyetlerimizden etkilenen çevre sakinlerinin arkeolojik kazı faaliyetlerinde çalışmak üzere istihdam edilmesi sağlanmıştır.
•             Bölgemizde meydana gelen orman yangınlarının söndürme çalışmalarına; Orman İşletme Müdürlüğü’nün talebi doğrultusunda iş makinası ve arazöz araçları ile destek olunmuştur. Bu desteklerimiz ihtiyaç halinde de devam edecektir.
 
YK Enerji olarak; 2020 yılında olduğu gibi bu yıl da enerji üretim faaliyetlerimize devam ederken topluma fayda sağlamaya yönelik çalışmalarımıza da durmadan devam edeceğiz. Bu vesile ile; 2021 yılının tüm dünya ve ülkemize başta sağlık olmak üzere, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyoruz.”]]>
Tue, 26 Jan 2021 13:21:00 +0000 https://www.ykenerji.com.tr/haber/2021/01/yenikoy-kemerkoy-termik-santrallerinde-insan-hayatini-ve-dogal-yasami-onceleyerek-elektrik-uretiyor Yeniköy Kemerköy
YENİKÖY KEMERKÖY TERMİK SANTRALİ 25 ÇEVRE KÖYÜ ZİYARET ETTİ https://www.ykenerji.com.tr/haber/2021/01/yenikoy-kemerkoy-termik-santrali-25-cevre-koyu-ziyaret-etti Ege Bölgesi’nde yer alan ve  Türkiye’nin elektrik ihtiyacının yaklaşık %5 ‘ini karşılayan Yeniköy-Kemerköy Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş. yetkilileri, çevre köylere giderek vatandaşları dinledi. Kurum yetkililerinden alınan bilgiye göre ziyaretlerin amacının; bölgesel iletişimi güçlendirmek ve sosyal fayda esasına dayalı olarak, başta köy muhtarları olmak üzere köyün ileri gelenleri ile istişare toplantıları düzenlemek olduğu belirtildi. 

Yeniköy Kemerköy Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş. yetkilileri, 25 çevre köye ziyaretler gerçekleştirdi. Son aylarda pandemi nedeniyle yaşanan zor süreçte; çevre köylerde yaşayan vatandaşların talep, öneri ve şikayetlerini mahalleleri ziyaret ederek raporladıklarını belirten YKKK Personel ve İdari İşler Direktörü Cafer Varol “YK Eenerji olarak biz güçlü alt yapısı, alanında uzman profesyonel kadrosu ve çağdaş yönetim anlayışıyla ülkemiz ekonomisine ve kalkınmasına değer kazandırmak için faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. YK Enerji olarak ana iletişim politikamız; toplumun güçlendirilmesi, bölgesel kalkınmaya tam destek verilmesidir. Bunun sağlanması için, paydaşlarla diyalogun sürekli ve sağlıklı bir şekilde devam etmesinin öneminin bilincindeyiz. Bu kapsamda; Milas’a bağlı Gürceğiz, İkizköy, Kalem, Akçakaya, Alaçam, Alatepe, Bağdamları, Bayır, Çakıralan, Çamköy, Çamlıca, Çiftlik, Dereköy, Fesleğen, Karacaağaç, Karacahisar, Kayadere, Kultak, Ören, Pinar, Pinararası, Sekköy, Türkevleri, Ulaş, Yoğunoluk olmak üzere toplam 25 çevre köyümüze ziyaretlerde bulunduk. 

Pandemi sürecinde olmamız dolayısıyla, çevre halkımıza hem moral vermek hem de bizden taleplerini öğrenmek üzere yola koyulduk. Gittiğimiz tüm köylerde açık alanda gerçekleştirdiğimiz toplantılara halkımızın katılımı da oldukça iyiydi. Toplantılarımıza köyün muhtarı, azaları, varsa öğretmeni, imamı başta olmak üzere ileri gelenleri kısıtlı sayıda katılım gösterdi.

Gelinen noktada, muhtarlarımızla sürekli iletişim halindeyiz. Bunun yanı sıra hali hazırda Kurumsal İletişim Departmanı ile yüz yüze ya da telefonla maruzatlarını ifade edebiliyorlar. Ayrıca istedikleri zaman santralde görüşme talepleri pandemi tedbirleri göz önünde bulundurularak karşılanır durumda.” diye konuştu.

Edinilen bilgiye göre, Yeniköy Kemerköy Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş.’de mevcut durumda yerel halka istihdam konusunda büyük bir hassasiyet gözetiliyor. % 75 oranında yöre halkının katılımıyla işleyen santrallerde  toplamda yüklenici çalışanları dahil 2.000 kişinin üzerinde istihdam sağlanıyor. Ayrıca, Yeniköy Kemerköy Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş. tarafından yürütülen sosyal yatırımlar ve projelerle de bölgesel kalkınmaya destek veriliyor. Santrallerin,  aileler ve iletişimde bulunulan diğer yöre halkı da göz önüne alındığında on binlerce insanın refah düzeyine olumlu katkı sağladığı görülmektedir.

]]>
Wed, 13 Jan 2021 11:13:00 +0000 https://www.ykenerji.com.tr/haber/2021/01/yenikoy-kemerkoy-termik-santrali-25-cevre-koyu-ziyaret-etti Yeniköy Kemerköy
MİLAS ÖZLEM ÖĞRETMENİ UNUTMADI https://www.ykenerji.com.tr/haber/2021/01/milas-ozlem-ogretmeni-unutmadi Özlem Öğretmenin Adı Kafaca İlkokulu’nda Kütüphane ile Yaşatılacak


 

Muğla’nın  Milas ilçesinde  görev yapan okul öncesi öğretmenlerinin yürüttüğü “e-Twinning Kitabım Kütüphanen Olsun”  projesi hayırseverlerin katılımıyla devam ediyor. Bu kapsamda  Kafaca İlkokulu’na, Yeniköy Kemerköy Elektrik Üretim AŞ’nin katkı ve  desteği ile kütüphane kuruldu.  Kütüphaneye, 2017 yılında trafik kazasında hayatını kaybeden ana okul öğretmeni Özlem Özdemir Ergin’in adı verildi.

 

2019 Eylül ayında uygulanmaya başlanan proje kapsamında  Milas ilçesinde iki köy okuluna kitap bağışında bulunuldu. Ayrıca, hayırseverlerin katkılarıyla taşımalı eğitim sistemiyle çevre köylerin çocuklarının eğitim gördüğü  Kafaca İlkokulu’na kütüphane kuruldu.

 

21 Ekim Çarşamba günü Milas Kaymakamı Eren  Arslan, Milas Milli Eğitim Müdürü  İsa Bal’ın katılımıyla kütüphane açılışı gerçekleştirildi. Milas Kaymakamı Eren Arslan, burada yaptığı konuşmada; “Özlem Öğretmenimize karşı bu vefayı gösteren arkadaşlarına ve hayırseverlere çok teşekkür ederim. Bunun yanında bir okula kütüphane kazandırmak, kitap kazandırmak bugün bizim en çok ihtiyaç duyduğumuz bilgiyi üretecek, gelecekte bu ülkeyi daha yükseltecek gençleri donanımlı hale getirecek bir kütüphaneyi okulumuza kazandırmak çok anlamlı. Bu yüzden çok mutluyum. Çok şirin, çok sıcak bir atmosfer yaratılmış. Emeği geçenleri kutluyorum. Bu vesileyle bir kez daha kütüphanede ismi yaşatılacak Özlem Öğretmenimize Allah’tan rahmet diliyorum. Onun nezdinde tüm eğitim şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimizi rahmetle anıyorum.” dedi.

 

Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal ise “ Kütüphaneyi köy okulumuza kazandırmış olmaktan dolayı mutluyuz. Öğretmen arkadaşlarımızın şehrimize katkı sunacak projelerini destekliyoruz. Özlem öğretmenimiz güler yüzüyle, çocuklara olan sevgisi ve özverisiyle çocukların okuduğu kitaplarla ve ziyaret ettikleri kütüphanede adıyla yaşayacak. Özlem Öğretmenimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Hayırseverlerimize teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

 

Kütüphanenin kurulmasına destek ve katkı sağlayan Yeniköy Kemerköy Elektrik Üretim AŞ’yi  açılış töreninde  YKKK Personel ve İdari İşler Direktörü Cafer Varol temsil etti. Varol, açılışta yaptığı konuşmada “Türkiye’nin kalkınmasında stratejik öneme sahip enerji sektöründe faaliyet gösteren Yeniköy ve Kemerköy Termik Santralleri olarak ülkemizin elektrik ihtiyacının yaklaşık %5’ini karşılamaktayız. Bizler çevremizde yaşayan halkımıza katkı sağlamak gayesi içerisindeyiz. Santral çevresinde bulunan 25 çevre köyümüze ziyaretler gerçekleştiriyor, taleplerini, önerilerini notlarımıza ekliyoruz ve özellikle muhtarlarımızla bu kapsamda  sürekli iletişim halindeyiz. Öte yandan sosyal sorumluluk projeleri geliştiriyoruz. Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın İsa Bal  bizleri aradığında böylesine özel bir projede yer almaktan onur duyacağımızı iletip

kolları sıvadık. Burada gördüğünüz ne varsa hepsini çalışma arkadaşlarımız kendi el emeği göz nuru ile marangoz atölyemizde çocuklarımızın geleceğine katkı sunmak için büyük bir şevkle hazırladı. Şimdi burada olmak bizler için de büyük mutluluk bize bu projede yer açtıkları için tüm emeği geçenlere teşekkür ederiz. Özlem Öğretmenimize Allah’tan rahmet acılı ailesine taziyelerimizi iletiyoruz.” ifadesini kullandı.

 

Törende ayrıca İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, proje kurucuları Kader Duman, Ümran İnce ve projeyi yürüten  öğretmenler ile Öğretmen Özlem Özdemir Ergin’in acılı annesi Aynur Özdemir yer aldı. Törenin ardından kütüphanenin gerçek sahibi  çocukların, kitaplar ile buluşması sağlanarak keyifli anlar yaşandı.

]]>
Wed, 13 Jan 2021 11:07:00 +0000 https://www.ykenerji.com.tr/haber/2021/01/milas-ozlem-ogretmeni-unutmadi Yeniköy Kemerköy
TEMEL SEVİYE SIFIR ATIK BELGELERİMİZİ ALDIK https://www.ykenerji.com.tr/haber/2020/06/temel-seviye-sifir-atik-belgelerimizi-aldik Wed, 17 Jun 2020 08:18:00 +0000 https://www.ykenerji.com.tr/haber/2020/06/temel-seviye-sifir-atik-belgelerimizi-aldik Yeniköy Kemerköy YK ENERJİ GELECEĞE NEFES OLDU https://www.ykenerji.com.tr/haber/2019/11/yk-enerji-gelecege-nefes-oldu Tarım ve Orman  Bakanlığı tarafından 11 Kasım 2019 günü saat tam 11:11 de başlayacak şekilde organize edilen ''11 Milyon Ağaç, Bugün Fidan Yarın Nefes'' projesinde YK Enerji olarak fidan bağışı ve dikim için destek vermek suretiyle yerimizi aldık.]]> Wed, 13 Nov 2019 15:01:00 +0000 https://www.ykenerji.com.tr/haber/2019/11/yk-enerji-gelecege-nefes-oldu Yeniköy Kemerköy Kalite Belgelerimizi Aldık https://www.ykenerji.com.tr/haber/2019/04/kalite-belgelerimizi-aldik Yeniköy-Kemerköy, belgelendirme sektörünün liderlerinden olan BSI tarafından, 2018 Aralık ayı içerisinde gerçekleşen denetim sonucunda başarılı performans göstererek belgelendirilmiştir. ]]> Thu, 11 Apr 2019 11:49:00 +0000 https://www.ykenerji.com.tr/haber/2019/04/kalite-belgelerimizi-aldik Yeniköy Kemerköy Sürdürülebilir Anlayışımızla Sıfır Atık Hareketine Katıldık! https://www.ykenerji.com.tr/haber/2018/12/surdurulebilir-anlayisimizla-sifir-atik-hareketine-katildik Thu, 06 Dec 2018 14:04:00 +0000 https://www.ykenerji.com.tr/haber/2018/12/surdurulebilir-anlayisimizla-sifir-atik-hareketine-katildik Yeniköy Kemerköy YK ENERJİ 15 - TURKCELL 13 https://www.ykenerji.com.tr/haber/2018/11/yk-enerji-15-turkcell-13 Wed, 28 Nov 2018 13:56:00 +0000 https://www.ykenerji.com.tr/haber/2018/11/yk-enerji-15-turkcell-13 Yeniköy Kemerköy Karbon Ayak İzi ve Su Ayak İzi Sertifikasyonu Başarıyla Tamamlandı https://www.ykenerji.com.tr/haber/2018/11/karbon-ayak-izi-ve-su-ayak-izi-sertifikasyonu-basariyla-tamamlandi Wed, 21 Nov 2018 15:18:00 +0000 https://www.ykenerji.com.tr/haber/2018/11/karbon-ayak-izi-ve-su-ayak-izi-sertifikasyonu-basariyla-tamamlandi Yeniköy Kemerköy YK ENERJİ 12 – GRAM EQUIPMENT 18 https://www.ykenerji.com.tr/haber/2018/11/yk-enerji-12-gram-equipment-18 Tue, 20 Nov 2018 11:20:00 +0000 https://www.ykenerji.com.tr/haber/2018/11/yk-enerji-12-gram-equipment-18 Yeniköy Kemerköy Yeniköy Kemerköy'e Mükemmellikte 3 Yıldız Ödülü https://www.ykenerji.com.tr/haber/2018/11/yenikoy-kemerkoye-mukemmellikte-3-yildiz-odulu Yeniköy Kemerköy, EFQM (Avrupa Kalite Yönetim Vakfı)  "Mükemmellikte Yetkinlik 3 Yıldız" ödülünü almaya hak kazandı

]]>
Mon, 19 Nov 2018 09:18:00 +0000 https://www.ykenerji.com.tr/haber/2018/11/yenikoy-kemerkoye-mukemmellikte-3-yildiz-odulu Yeniköy Kemerköy
YK ENERJİ 12 – VOLKAN İTFAİYE 14 https://www.ykenerji.com.tr/haber/2018/11/yk-enerji-12-volkan-itfaiye-14 Tue, 06 Nov 2018 11:36:00 +0000 https://www.ykenerji.com.tr/haber/2018/11/yk-enerji-12-volkan-itfaiye-14 Yeniköy Kemerköy YK ENERJİ Lige Galibiyetle Başladı https://www.ykenerji.com.tr/haber/2018/10/yk-enerji-lige-galibiyetle-basladi Şirket çalışanlarımızdan kurulu basketbol takımımızın katıldığı İzmir Tek Pota Ligi’ndeki ilk maçına 19 Ekim cuma günü çıkan takımımız, çekişmeli geçen mücadele sonunda Kale Pratt & Whitney takımını 19-17 mağlup etti.

]]>
Tue, 23 Oct 2018 14:55:00 +0000 https://www.ykenerji.com.tr/haber/2018/10/yk-enerji-lige-galibiyetle-basladi Yeniköy Kemerköy
ISO 14064-1 Sera Gazı Sertifikasyon süreci başarıyla tamamlanmıştır https://www.ykenerji.com.tr/haber/2017/12/iso-140641-sera-gazi-sertifikasyon-sureci-basariyla-tamamlanmistir Üretim, hizmet ve işleme gibi faaliyetler sonucu oluşan sera gazlarının etkilerini karbondioksit (CO2) cinsinden eşdeğerlerini hesaplıyoruz. İklim değişikliğine karşı sorumluluklarımızın bilinciyle hareket etmekte ve karbon emisyonlarının etkin yönetimine önem vermekteyiz.

]]>
Thu, 28 Dec 2017 17:16:00 +0000 https://www.ykenerji.com.tr/haber/2017/12/iso-140641-sera-gazi-sertifikasyon-sureci-basariyla-tamamlanmistir Yeniköy Kemerköy
Muğla'da gerçekleştirilen en büyük tatbikattaki görüntüler gerçeği aratmadı https://www.ykenerji.com.tr/haber/2017/12/muglada-gerceklestirilen-en-buyuk-tatbikattaki-goruntuler-gercegi-aratmadi Fri, 01 Dec 2017 13:41:00 +0000 https://www.ykenerji.com.tr/haber/2017/12/muglada-gerceklestirilen-en-buyuk-tatbikattaki-goruntuler-gercegi-aratmadi Yeniköy Kemerköy 2000 fidan toprakla buluştu https://www.ykenerji.com.tr/haber/2017/11/2000-fidan-toprakla-bulustu 24.10.2017 tarihinde çalışanlarımızın katılımıyla tüm tesislerimizde yoğun yağmura rağmen 2000 adet ağaç dikimi gerçekleştirilmiştir. ]]> Tue, 14 Nov 2017 10:32:00 +0000 https://www.ykenerji.com.tr/haber/2017/11/2000-fidan-toprakla-bulustu Yeniköy Kemerköy Maden-İş ile 2017 - 2018 yılları için Sendika Sözleşmesi imzalandı https://www.ykenerji.com.tr/haber/2017/10/madenis-ile-2017-2018-yillari-icin-sendika-sozlesmesi-imzalandi Thu, 19 Oct 2017 16:21:00 +0000 https://www.ykenerji.com.tr/haber/2017/10/madenis-ile-2017-2018-yillari-icin-sendika-sozlesmesi-imzalandi Yeniköy Kemerköy Bölgemizdeki yangın söndürme faaliyetlerine itfaiye ekiplerimiz ve araçlarımızla destek oluyoruz https://www.ykenerji.com.tr/haber/2017/09/bolgemizdeki-yangin-sondurme-faaliyetlerine-itfaiye-ekiplerimiz-ve-araclarimizla-destek-oluyoruz Thu, 07 Sep 2017 16:50:00 +0000 https://www.ykenerji.com.tr/haber/2017/09/bolgemizdeki-yangin-sondurme-faaliyetlerine-itfaiye-ekiplerimiz-ve-araclarimizla-destek-oluyoruz Yeniköy Kemerköy Yeniköy Kemerköy, özelleştirilen santraller içerisinde Çevre İzinlerini alan ilk şirket oldu https://www.ykenerji.com.tr/haber/2017/08/yenikoy-kemerkoy-ozellestirilen-santraller-icerisinde-cevre-izinlerini-alan-ilk-sirket-oldu Mon, 14 Aug 2017 15:49:00 +0000 https://www.ykenerji.com.tr/haber/2017/08/yenikoy-kemerkoy-ozellestirilen-santraller-icerisinde-cevre-izinlerini-alan-ilk-sirket-oldu Yeniköy Kemerköy Hamitabat'ın bakımı Siemens'ten sorulacak https://www.ykenerji.com.tr/haber/2015/07/hamitabatin-bakimi-siemensten-sorulacak Limak Şirketler Grubu, Hamitabat Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali’nin]]> Thu, 30 Jul 2015 05:25:00 +0000 https://www.ykenerji.com.tr/haber/2015/07/hamitabatin-bakimi-siemensten-sorulacak Ortaklar Niksar HES Ödüllendirildi https://www.ykenerji.com.tr/haber/2015/07/niksar-hes-odullendirildi "ICCI 2014 Enerji Ödülleri" gecesi]]> Thu, 30 Jul 2015 05:18:00 +0000 https://www.ykenerji.com.tr/haber/2015/07/niksar-hes-odullendirildi Ortaklar Türkiye'nin toplam termik santral gücünün %5'ine tekabul ediyor. https://www.ykenerji.com.tr/haber/2015/07/turkiyenin-toplam-termik-santral-gucunun-5ine-tekabul-ediyor Tue, 21 Jul 2015 11:37:00 +0000 https://www.ykenerji.com.tr/haber/2015/07/turkiyenin-toplam-termik-santral-gucunun-5ine-tekabul-ediyor Yeniköy Kemerköy İhalenin toplam altı katılımcısı oldu https://www.ykenerji.com.tr/haber/2015/07/ihalenin-toplam-alti-katilimcisi-oldu Tue, 21 Jul 2015 11:20:00 +0000 https://www.ykenerji.com.tr/haber/2015/07/ihalenin-toplam-alti-katilimcisi-oldu Yeniköy Kemerköy