YK ENERJİ 2021 İSG ÇEVRE LİGİ SONUÇLANDI

YK ENERJİ 2021 İSG ÇEVRE LİGİ SONUÇLANDI

YK Enerji, 2021 İş Güvenliği ve Çevre Ligini gerçekleşen ödül töreni ile tamamladı. 868 personelin katılımıyla gerçekleşen ligde başarılı olan çalışanlara alışveriş çekleri hediye edildi. Çalışanlar, ödüllerini düzenlenen törende YK Enerji Genel Müdürü M. Serhat Dinç , Genel Müdür Yardımcıları Burkay Türe ve Yusuf Baykan’ın elinden aldılar. 

Genel Müdür M. Serhat Dinç, ödül töreninde yaptığı konuşmada; 

“Öncelikle ilkini gerçekleştirdiğimiz İSG Ligi, kurumumuza hayırlı olsun. Bu bir başlangıç ve inanıyorum ki her sene bu işi bir önceki yıldan daha profesyonel ve daha nitelikli hale getireceğiz. Adımıza ve kurumumuza yakışır şekilde İş Güvenliği kültürünün gerek işyerimizde gerekse toplumda geliştirilmesine katkı sunacağız.

YK Enerji olarak sizlerin de bildiği gibi yaklaşık 8 yıldır insanı ve insan hayatını her konunun üzerinde tutuyoruz. Üretim süreçlerinde “Önce verimlilik” yerine “Önce insan” yaklaşımının benimsenmesi bizler için çok değerli. Bunun en belirgin örneğini 2019 yılında Kemerköy Termik Santralimizde başlattığımız 270 milyon avroluk rehabilitasyon çalışmalarımızda veriyoruz. Baca Gazı Emisyon değerlerimizi AB standartlarına uyumlu hale getirmek, daha az kömürle daha çok enerji üretmek ve yerli kaynağı etkin kullanıp ülke ekonomisine katkı sunmak gayretindeyiz.” ifadelerini kullandı.